Wybrany wątek opinii

60 tys miał Ełk 20 lat temu, obecnie jest to miadto o dochodach wyższych niz Elblag, zdecydowanie lepiej rozwinięte cywilizacyjnie, rozwijające sie gospodarczo i demograficznie, jest Ełk obecnie pod względem znaczenia, drugim miastem w wojewodztwie, takie są fakty
Deddg (2019.08.15)
Mają dobrego prezydenta Andrukiewicza
(2019.08.15)
Powrót do komentarzy