Wybrany wątek opinii
60 tys miał Ełk 20 lat temu, obecnie jest to miadto o dochodach wyższych niz Elblag, zdecydowanie lepiej rozwinięte cywilizacyjnie, rozwijające sie gospodarczo i demograficznie, jest Ełk obecnie pod względem znaczenia, drugim miastem w wojewodztwie, takie są fakty
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Mają dobrego prezydenta Andrukiewicza
Do moderacji
Odpowiedz
0
0