UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

60 tys miał Ełk 20 lat temu, obecnie jest to miadto o dochodach wyższych niz Elblag, zdecydowanie lepiej rozwinięte cywilizacyjnie, rozwijające sie gospodarczo i demograficznie, jest Ełk obecnie pod względem znaczenia, drugim miastem w wojewodztwie, takie są fakty

Deddg

Anuluj