Wybrany wątek opinii
Za moich czasów żołnierz musiał wyglądać schludnie . A teraz widzę co drugi z tą ochydną brodą . Chyba regulamin się też zmienił
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
a po co mi schludny żołnierz pod ruską komendą i na ruskie rozkazy? to przrbieraniec nie żolnierz,
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Chciałbym zobaczyc Twoja morde. Przystojniaku
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
No tak w średniowieczu i starożytności kto nie miał brody był uznawany za dzieciaka a nie żołnierza.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0