Wybrany wątek opinii

Za moich czasów żołnierz musiał wyglądać schludnie . A teraz widzę co drugi z tą ochydną brodą . Chyba regulamin się też zmienił
Broda (2019.08.14)
a po co mi schludny żołnierz pod ruską komendą i na ruskie rozkazy? to przrbieraniec nie żolnierz,
logiker (2019.08.15)
Chciałbym zobaczyc Twoja morde. Przystojniaku
Szab (2019.08.15)
No tak w średniowieczu i starożytności kto nie miał brody był uznawany za dzieciaka a nie żołnierza.
(2019.08.15)
Powrót do komentarzy