UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a po co mi schludny żołnierz pod ruską komendą i na ruskie rozkazy? to przrbieraniec nie żolnierz,
logiker
a po co mi schludny żołnierz pod ruską komendą i na ruskie rozkazy? to przrbieraniec nie żolnierz,
logiker