Wybrany wątek opinii

27 sierpnia 1939 roku też była defilada, maszerowali prężyli klatki piersiowe i nie przypuszczali, że za miesiąc będzie pozamiatane. Nie ma jak lans.
(2019.08.14)
No nie przypuszczali, że zdradzą ich sojusznicy, dlatego teraz trzeba liczyć na siebie i jak najwięcej wydawać kasy na wojsko zwłaszcza rakiety i opl. No i mieć sojusze z sąsiadami Rosji jej wrogimi.
(2019.08.14)
Tylko nikt z sąsiadów nas nie toleruje nawet, śmieją się z nas, a USA nas tylko dy*a
(2019.08.14)
nic nie bylo pozamiatane, wojna dopiero się zaczynała i Polacy walczyli w niej do zdobycia Berlina, nigdy się nie poddali,
WAWA (2019.08.15)
Powrót do komentarzy