Wybrany wątek opinii
27 sierpnia 1939 roku też była defilada, maszerowali prężyli klatki piersiowe i nie przypuszczali, że za miesiąc będzie pozamiatane. Nie ma jak lans.
Do moderacji
Odpowiedz
7
8
No nie przypuszczali, że zdradzą ich sojusznicy, dlatego teraz trzeba liczyć na siebie i jak najwięcej wydawać kasy na wojsko zwłaszcza rakiety i opl. No i mieć sojusze z sąsiadami Rosji jej wrogimi.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Tylko nikt z sąsiadów nas nie toleruje nawet, śmieją się z nas, a USA nas tylko dy*a
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
nic nie bylo pozamiatane, wojna dopiero się zaczynała i Polacy walczyli w niej do zdobycia Berlina, nigdy się nie poddali,
Do moderacji
Odpowiedz
1
0