UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nic nie bylo pozamiatane, wojna dopiero się zaczynała i Polacy walczyli w niej do zdobycia Berlina, nigdy się nie poddali,

WAWA

Anuluj