Wybrany wątek opinii
Wiecznie coś nie pasuje a większość komentujących nawet nie była w wojsku pewnie swojego miasta nie broniliby ruskiego witaliby chlebem i solą przecież według niektórych wojsko jest niepotrzebne ale w razie wojny chcieliby aby to wojsko ratowało im d...
Do moderacji
Odpowiedz
14
4
@Gość 45 - ja z chęcią Ciebie bym pożegnał, ruskich nie trzeba nam i takich jak Ty też.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Akurat te wojsko nasze to nadaje się do bronienia......chyba aptekarza przed deszczem....
Do moderacji
Odpowiedz
2
0