Wybrany wątek opinii

Wiecznie coś nie pasuje a większość komentujących nawet nie była w wojsku pewnie swojego miasta nie broniliby ruskiego witaliby chlebem i solą przecież według niektórych wojsko jest niepotrzebne ale w razie wojny chcieliby aby to wojsko ratowało im d...
Gość 45 (2019.08.14)
@Gość 45 - ja z chęcią Ciebie bym pożegnał, ruskich nie trzeba nam i takich jak Ty też.
(2019.08.14)
Akurat te wojsko nasze to nadaje się do bronienia......chyba aptekarza przed deszczem....
Sddg (2019.08.16)
Powrót do komentarzy