UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wiecznie coś nie pasuje a większość komentujących nawet nie była w wojsku pewnie swojego miasta nie broniliby ruskiego witaliby chlebem i solą przecież według niektórych wojsko jest niepotrzebne ale w razie wojny chcieliby aby to wojsko ratowało im d...
Gość 45