UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Du.... nie urywa! Standard. Dobrze, że Pani Gesler ściągnie trochę gwiazd pod swoją lodziarnię, to uratuje honor miasta. To będzie Święto chleba Geslerowej;)

Nik0s

Anuluj