Wybrany wątek opinii
Ale weź pod uwagę, że często bywa tak, że pojazd wyprzedza i w ostatniej chwili zmienia pas, a potem bardzo często gwałtownie hamuje, jeszcze tuż przed zjazdem. Prowadząc sam. ciężarowy 40 tonowy nie jest tak prosto i szybko wyhamować i stwarza to dla kierowców naprawdę problem, dlatego myślę, że czasami tak robią jak piszesz. Trzeba zawsze dwie strony wziąć pod uwagę.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Takich głąbów to nawet w mieście jest od liku- wyprzedza Cię na hama i za chwilę skręca w lewo - ale takie mamy społęczeństwo utwirdzone przez tą głupią władzę że wszystko im się należy
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Mietek11111 - Jaką władzę masz na myśli, elbląską czy rządową??? Bo jak rządową to raczej oni z takimi zachowaniami nie mają nic wspólnego. Najpierw dobrze przemyśl a potem pisz !!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
1