UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Takich głąbów to nawet w mieście jest od liku- wyprzedza Cię na hama i za chwilę skręca w lewo - ale takie mamy społęczeństwo utwirdzone przez tą głupią władzę że wszystko im się należy

Mietek11111

Anuluj