UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A przy okazji, dlaczego tiry z tego centrum jadą przez miasto ulicą Odrodzenia, płk Dąbka, zamiast korzystać z ulicy Kwiatkowskiego?? Ktoś się nad tym zastanowił?
A przy okazji, dlaczego tiry z tego centrum jadą przez miasto ulicą Odrodzenia, płk Dąbka, zamiast korzystać z ulicy Kwiatkowskiego?? Ktoś się nad tym zastanowił?