UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A przy okazji, dlaczego tiry z tego centrum jadą przez miasto ulicą Odrodzenia, płk Dąbka, zamiast korzystać z ulicy Kwiatkowskiego?? Ktoś się nad tym zastanowił?


Anuluj