Wybrany wątek opinii

Drożyzna, że masakra! Parking 3godz 25zł, plus wejsciówki rodzice plus dorosli i pincet plus poszło! Nie dziękuję!
(2019.08.04)
Ja płaciłem 1 zł za każdą godzinę parkingu, a że byłem po 13 to wyszło całe 2 zł za postój. Zamek super, przewodnik też łącznie na zamku zeszło nam 4,5 h Polecam
Polak mądry PR,ed parkowabuem (2019.08.04)
Powrót do komentarzy