Wybrany wątek opinii
Drożyzna, że masakra! Parking 3godz 25zł, plus wejsciówki rodzice plus dorosli i pincet plus poszło! Nie dziękuję!
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
Ja płaciłem 1 zł za każdą godzinę parkingu, a że byłem po 13 to wyszło całe 2 zł za postój.
Zamek super, przewodnik też
łącznie na zamku zeszło nam 4,5 h
Polecam
Do moderacji
Odpowiedz
2
2