UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja płaciłem 1 zł za każdą godzinę parkingu, a że byłem po 13 to wyszło całe 2 zł za postój. Zamek super, przewodnik też łącznie na zamku zeszło nam 4,5 h Polecam

Polak mądry PR,ed parkowabuem

Anuluj