UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja płaciłem 1 zł za każdą godzinę parkingu, a że byłem po 13 to wyszło całe 2 zł za postój. Zamek super, przewodnik też łącznie na zamku zeszło nam 4,5 h Polecam
Polak mądry PR,ed parkowabuem
Ja płaciłem 1 zł za każdą godzinę parkingu, a że byłem po 13 to wyszło całe 2 zł za postój. Zamek super, przewodnik też łącznie na zamku zeszło nam 4,5 h Polecam
Polak mądry PR,ed parkowabuem