Wybrany wątek opinii
Gospodarka melioracyjna jest w w tragicznym stanie. .. Wystarczy kilka dni ulew i mamy podtopienia w Elblągu, dodajmy do tego cofkę z zalewu i wylewa nam kanał na bulwarze, wyspa nowakowska pod wodą, kumiela wylewa, drużno wylewa, balewka, fiszewka, dzierzgonka, tyna wszystko wylewa. I co wtedy? Nogat też w niektórych miejscach może wylać. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Akurat na bulwarze to jest rzeka, a nie kanał. :)
Do moderacji
Odpowiedz
3
1