Wybrany wątek opinii

Gospodarka melioracyjna jest w w tragicznym stanie. .. Wystarczy kilka dni ulew i mamy podtopienia w Elblągu, dodajmy do tego cofkę z zalewu i wylewa nam kanał na bulwarze, wyspa nowakowska pod wodą, kumiela wylewa, drużno wylewa, balewka, fiszewka, dzierzgonka, tyna wszystko wylewa. I co wtedy? Nogat też w niektórych miejscach może wylać. ..
Fer (2019.08.01)
Akurat na bulwarze to jest rzeka, a nie kanał. :)
Zen (2019.08.01)
Powrót do komentarzy