UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gospodarka melioracyjna jest w w tragicznym stanie. .. Wystarczy kilka dni ulew i mamy podtopienia w Elblągu, dodajmy do tego cofkę z zalewu i wylewa nam kanał na bulwarze, wyspa nowakowska pod wodą, kumiela wylewa, drużno wylewa, balewka, fiszewka, dzierzgonka, tyna wszystko wylewa. I co wtedy? Nogat też w niektórych miejscach może wylać. ..
Fer