Wybrany wątek opinii
Czepiacie się warszafki. Przeciez od lat wiadomo że o 20.00 wójt Stegny zamyka zalew na kłodkę i do rana morza niema i juz. Każdy chce zdążyć :-)))))
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
W stegnie nie ma dostępu do zalewu tylko do morza. Znajomość mapy się kłania
Do moderacji
Odpowiedz
0
0