UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czepiacie się warszafki. Przeciez od lat wiadomo że o 20.00 wójt Stegny zamyka zalew na kłodkę i do rana morza niema i juz. Każdy chce zdążyć :-)))))


Anuluj