UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czepiacie się warszafki. Przeciez od lat wiadomo że o 20.00 wójt Stegny zamyka zalew na kłodkę i do rana morza niema i juz. Każdy chce zdążyć :-)))))
Czepiacie się warszafki. Przeciez od lat wiadomo że o 20.00 wójt Stegny zamyka zalew na kłodkę i do rana morza niema i juz. Każdy chce zdążyć :-)))))