Wybrany wątek opinii
A niby czemu peugeot się nie odmienia ??
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Pewnie, że się odmienia. "Peugeotem jechałem" Snoby nie odmieniają, ale żyjemy w Polsce, a tu się odmienia :)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0