Wybrany wątek opinii

A niby czemu peugeot się nie odmienia ??
(2019.07.26)
Pewnie, że się odmienia. "Peugeotem jechałem" Snoby nie odmieniają, ale żyjemy w Polsce, a tu się odmienia :)
(2019.07.26)
Powrót do komentarzy