UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie, że się odmienia. "Peugeotem jechałem" Snoby nie odmieniają, ale żyjemy w Polsce, a tu się odmienia :)
Pewnie, że się odmienia. "Peugeotem jechałem" Snoby nie odmieniają, ale żyjemy w Polsce, a tu się odmienia :)