Wybrany wątek opinii

A nie lepiej dać ludziom za darmo, ale za to postawić tam bilboardy i banery reklamowe? Więcej pieniędzy pewnie by wpadało przez miesiąc z dwóch banerów, niż od wszystkich turystów razem wziętych przez rok.
(2019.07.16)
dokładnie, na tej dzierżawie. .. tylko koszty
turysta (2019.07.17)
Powrót do komentarzy