Wybrany wątek opinii
A nie lepiej dać ludziom za darmo, ale za to postawić tam bilboardy i banery reklamowe? Więcej pieniędzy pewnie by wpadało przez miesiąc z dwóch banerów, niż od wszystkich turystów razem wziętych przez rok.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
dokładnie, na tej dzierżawie. .. tylko koszty
Do moderacji
Odpowiedz
1
0