UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A nie lepiej dać ludziom za darmo, ale za to postawić tam bilboardy i banery reklamowe? Więcej pieniędzy pewnie by wpadało przez miesiąc z dwóch banerów, niż od wszystkich turystów razem wziętych przez rok.
A nie lepiej dać ludziom za darmo, ale za to postawić tam bilboardy i banery reklamowe? Więcej pieniędzy pewnie by wpadało przez miesiąc z dwóch banerów, niż od wszystkich turystów razem wziętych przez rok.