UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A nie lepiej dać ludziom za darmo, ale za to postawić tam bilboardy i banery reklamowe? Więcej pieniędzy pewnie by wpadało przez miesiąc z dwóch banerów, niż od wszystkich turystów razem wziętych przez rok.


Anuluj