Wybrany wątek opinii
Nawet bez tego w ciągu dnia ciężko wjechać i wyjechać z tego miasta, bez znaczenia z której strony. Grunwaldzka zakorkowana na wlocie od gronowa, Bema stoi, uni europejskiej stoi i tak wiecznie.
Do moderacji
Odpowiedz
15
3
No coz, takie sa realia zycia w wielkim miescie;)
Do moderacji
Odpowiedz
1
1