Wybrany wątek opinii

Nawet bez tego w ciągu dnia ciężko wjechać i wyjechać z tego miasta, bez znaczenia z której strony. Grunwaldzka zakorkowana na wlocie od gronowa, Bema stoi, uni europejskiej stoi i tak wiecznie.
(2019.07.16)
No coz, takie sa realia zycia w wielkim miescie;)
(2019.07.17)
Powrót do komentarzy