UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nawet bez tego w ciągu dnia ciężko wjechać i wyjechać z tego miasta, bez znaczenia z której strony. Grunwaldzka zakorkowana na wlocie od gronowa, Bema stoi, uni europejskiej stoi i tak wiecznie.


Anuluj