Wybrany wątek opinii
Nie no super Eko Pralnia ciekawe co na to mieszkańcy którzy mieszkają nad Ala Eko Pralnia ?stało się to po 19 jest 23 A strażacy nadal walczą ;((
Do moderacji
Odpowiedz
22
1
powinni walczyc o odszkodowanie. na pewno.na.codzień.maja smrod przez wentylacje
Do moderacji
Odpowiedz
9
1