Wybrany wątek opinii

Nie no super Eko Pralnia ciekawe co na to mieszkańcy którzy mieszkają nad Ala Eko Pralnia ?stało się to po 19 jest 23 A strażacy nadal walczą ;((
Tuptek216 (2019.07.15)
powinni walczyc o odszkodowanie. na pewno.na.codzień.maja smrod przez wentylacje
ss (2019.07.15)
Powrót do komentarzy