Wybrany wątek opinii
nadal straż tam działa. dlaczego ta pralnia nawet w nocy ma otwarte okno?
Do moderacji
Odpowiedz
15
2
bar sloneczny tez cala dobe otwarte okno od hetmanskiej. chyba zeby szczury mialy jak uciekac
Do moderacji
Odpowiedz
15
2