Wybrany wątek opinii

nadal straż tam działa. dlaczego ta pralnia nawet w nocy ma otwarte okno?
widze z okna (2019.07.15)
bar sloneczny tez cala dobe otwarte okno od hetmanskiej. chyba zeby szczury mialy jak uciekac
(2019.07.15)
Powrót do komentarzy