Wybrany wątek opinii

Po co drogi robić - jak można kasę na patologię i 500 + przeznaczyć, przecież wybory idą - wsioki wsiokami, ale jeździć też trzeba umieć - a co do w/w dróg - marzenie ściętej głowy - ludzie zejdźcie na ziemię - ważne są głosy i kiełba wyborcza
jaznoch54 (2019.07.09)
@jaznoch54 - " ważne są głosy i kiełba wyborcza " - Chyba Twoja " kiełba " !!! Czy zawsze ktoś musi w to politykę mieszać?? Puknij się z lekka w ten durny łeb !!!
bez.polityki (2019.07.09)
Powrót do komentarzy