UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co drogi robić - jak można kasę na patologię i 500 + przeznaczyć, przecież wybory idą - wsioki wsiokami, ale jeździć też trzeba umieć - a co do w/w dróg - marzenie ściętej głowy - ludzie zejdźcie na ziemię - ważne są głosy i kiełba wyborcza
jaznoch54