UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dobrze, że teraz są reakcje na znęcanie się nad zwierzętami. Dobrze by było też jak wzięliby się prokuratorzy za agresywnych policjantów. Proszę obejrzeć program Polsatu " Interwencja", który był dzisiaj emitowany jak starszego gościa bez jakiegokolwiek przyczyny martretowali. Czasami mam wrażenie, że wracamy do metod Zomoskich i ubeckich. W elbląskiej jednostce też tacy są !!!!