UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
rowerzystacyklista - to dlaczego tego nie zgłosiłeś / łaś na policję tylko teraz o tym piszesz? Właśnie takie bierne postawy powodują to, że biedne, bezbronne zwierzęta cierpią i są katowane. Trzeba reagować i zgłaszać na policję, animalsów czy straż miejską. A nie przechodzić / przejeżdżać biernie wobec cierpienia "naszych maluczkich".
krytyk