Wybrany wątek opinii

Edzia nie ma nazwiska?
AnnaL. (2019.06.30)
Po co ci nazwiska
Karap (2019.06.30)
Nazwisko ma,ale jest znana w województwie i od lat z bycia Edzią,myślę że jej to nie umniejsza. Dla artysty ważna jest rozpoznawalność ????
Łączka ;) (2019.06.30)
Powrót do komentarzy