Wybrany wątek opinii
Edzia nie ma nazwiska?
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Po co ci nazwiska
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Nazwisko ma,ale jest znana w województwie i od lat z bycia Edzią,myślę że jej to nie umniejsza. Dla artysty ważna jest rozpoznawalność ????
Do moderacji
Odpowiedz
0
4