UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nazwisko ma,ale jest znana w województwie i od lat z bycia Edzią,myślę że jej to nie umniejsza. Dla artysty ważna jest rozpoznawalność ????

Łączka ;)

Anuluj