UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jakie zdrowe te drewno? To najgorszej klasy D i poszło na papierówkę większość drzew to nasadzenia powojenne, krzywe, nie nadające się na deski i belki, a te co oclały wojnę mają w środku pełno odłamków i szrapneli po pociskach i nie nadają się na deski, tlko na opał. Drzewa w wieku ok 70 lat i młodsze.