UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wiza wizą a karteczka karteczką i bez karteczki nigdzie nie wjedziecie, najwyżej wjedziecie pod punkt odpraw i zpowrotem żeby zapłacic 50 dolców kary do kieszeni pogranicznika, powtarzam jeszcze raz, karteczka w Rosji to dokument uprawniajacy do przekroczenia granicy, karteczkę daje taki gość i coś tam na niej bazgrze i potem jak ją zgubicie to dramat

yuiy