UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wiza wizą a karteczka karteczką i bez karteczki nigdzie nie wjedziecie, najwyżej wjedziecie pod punkt odpraw i zpowrotem żeby zapłacic 50 dolców kary do kieszeni pogranicznika, powtarzam jeszcze raz, karteczka w Rosji to dokument uprawniajacy do przekroczenia granicy, karteczkę daje taki gość i coś tam na niej bazgrze i potem jak ją zgubicie to dramat
yuiy