Wybrany wątek opinii
Wasza wiara wasza sprawa tylko po co z tą swoją wiarą wchodzicie w przestrzeń ludzie którzy albo nie wierzą albo wierzą w co innego Zresztą to nie Polska wiara .ona została przywieziona w 966 r.. Tak interesy Po co swoje krzyże wieszacie tam gdzie są osoby niewierzący lub osoby innych wyznań. Tacy prawi .Myślałby kto.
Do moderacji
Odpowiedz
9
6
Nasza wiara, a Twoje wolne?? Czemu do pracy nie idziesz tego dnia?? Acha - tradycja?? To uszanuj tradycję procesji
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
@Tomasz 85 - wiara również moja i nie przeszkadzało mi to pracować. Przeszkadzały mi za to procesyjki poruszające się po głównych ulicach. Jakby chodzili bocznymi - słowem bym się nie odezwała.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1