UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za komuny zapewne i pod patronatem SB. Nie bałeś się żyć w tym pięknym kraju,a teraz się boisz?.Masz widocznie niejedno na sumieniu.O ile je masz.


Anuluj