UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za komuny zapewne i pod patronatem SB. Nie bałeś się żyć w tym pięknym kraju,a teraz się boisz?.Masz widocznie niejedno na sumieniu.O ile je masz.
Za komuny zapewne i pod patronatem SB. Nie bałeś się żyć w tym pięknym kraju,a teraz się boisz?.Masz widocznie niejedno na sumieniu.O ile je masz.