UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niedługo człowiek niewierzący będzie bał się żyć w tym kraju. Będzie jak w Iranie. Że skrajności w skrajność
Janusz235
Niedługo człowiek niewierzący będzie bał się żyć w tym kraju. Będzie jak w Iranie. Że skrajności w skrajność
Janusz235