Wybrany wątek opinii
No ludzie, ale tak na zdrowy rozum. Cale piekno i moc przyciagania SM w autentycznosci ja jestem rocznik 78 i pamietam, ze przez SM byla sciezka. W lutym 2020 bedzie 75 lat jak ruski zniszczyl SM w Elblagu. Oczywiscie mozna roztrzasac, ze niemiec ustanowil Elbing jako twierdze, a ruskie za Leningrad... w kazdym razie SM i nowe miasto rowniez, zostalo zniszczone. Malo sie mowo natomiast, ze komuna dolozyla 50proc zniszczen! Wywzka cegiel na masowa skale do Wa wt i Gd! Jest niepiwtarzalna szansa odbudowy SM, nie pozwolmy by kwiat SM Elblaga ul. Bednarska zistal pizbawiony domu pid wielbladem, czy domu octowego! https://www.fotopolska.eu/Elblag/b31958,Kamienica_Pod_Wielbladem.html
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Realista1 - Ynylfybyta? Ryski zniszczyli Styry Miysty? Py zykyńczyni dziłyń kymiynicy staly wypylene, yly kwyrtyły z dymymi styły. Miysto zniknyło ny pylycyni ywczysnych włydz.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2