Wybrany wątek opinii
To niech teraz spełni marzenie reszty elblazan i zadba o miejsca pracy Nie mylić obozem pracy Albo łatwiejsze zadba o komunikację miejską-tym się nie da jeździć 40 stopni na zewnątrz a złomu z ogrzewaniem jeżdżą Jest 21 wiek coś takiego jak klimatyzacja to teraz norma a nie luksus. Ostatnio w Warszawie dyrektor ZKM tłumaczył się gęsto że nie zdążyli wymienić kilku pojazdów na takie z klima i pasażerowie nie mają założonych 20 stopni W te dziurze w środku chyba z 70 stopni i podgrzewanie Jak się nie da wyłączyć to zezlomowac
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
Tu chlopie nie marz. Niech wrobel spelni tylko prgnienia o wypoczynku elblazan. To lezy i kwiczy.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1