UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od poczatku lat 70 myslalem,ze Pan Dymczak to ateista,a tu ksiadz,jednak sie mylilem.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1
Od poczatku lat 70 myslalem,ze Pan Dymczak to ateista,a tu ksiadz,jednak sie mylilem.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1