UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od poczatku lat 70 myslalem,ze Pan Dymczak to ateista,a tu ksiadz,jednak sie mylilem.Garbusiarz cyklista

Zbyszek 1

Anuluj