Wybrany wątek opinii
Po klesce w wyborach teraz piszemy cieplo o Kosciele.
Do moderacji
Odpowiedz
9
19
@Jko - od zawsze głosuję na pis, a o kościele nigdy dobrze nie mówiłem, wiec chyba na nic twoje wypociny
Do moderacji
Odpowiedz
3
4