Wybrany wątek opinii

Po klesce w wyborach teraz piszemy cieplo o Kosciele.
Jko (2019.06.06)
@Jko - od zawsze głosuję na pis, a o kościele nigdy dobrze nie mówiłem, wiec chyba na nic twoje wypociny
ziom (2019.06.06)
Powrót do komentarzy