UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jko - od zawsze głosuję na pis, a o kościele nigdy dobrze nie mówiłem, wiec chyba na nic twoje wypociny
ziom
@Jko - od zawsze głosuję na pis, a o kościele nigdy dobrze nie mówiłem, wiec chyba na nic twoje wypociny
ziom