Wybrany wątek opinii

Byłem, pamiętam. Bardzo uroczysty dzień, pełen wzruszeń. Był także pan Maciej Płażyński. Szkoda że tak mało fotek no ale były to lata kiedy jeszcze fotografowało się w większości aparatami tradycyjnymi a nie cyfrowymi.
pamietnydzien123 (2019.06.06)
@pamietnydzien123 - no i cóż że był pan Płażynski?
(2019.06.06)
Powrót do komentarzy