UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłem, pamiętam. Bardzo uroczysty dzień, pełen wzruszeń. Był także pan Maciej Płażyński. Szkoda że tak mało fotek no ale były to lata kiedy jeszcze fotografowało się w większości aparatami tradycyjnymi a nie cyfrowymi.

pamietnydzien123

Anuluj