UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem, pamiętam. Bardzo uroczysty dzień, pełen wzruszeń. Był także pan Maciej Płażyński. Szkoda że tak mało fotek no ale były to lata kiedy jeszcze fotografowało się w większości aparatami tradycyjnymi a nie cyfrowymi.
pamietnydzien123