Wybrany wątek opinii

Wolne wybory czy umowa miedzy uwczesna tzw opozycja i sluzbami. Wszystko poszlo w rece sluzb np w Elblągu Silwanty i tak bylo w calej Polsce. Gdzie ta wolnosc ludzie przejrzyjcie na oczy. Smutno mi a bylem wtedy pelen nadziei teraz czuje sie oszukany i wykorzystany jak tania dzi...ka.
Gosc (2019.06.04)
@Gosc - trzeba było się wtedy raczej uczyć pilnie, żeby nie robić takich błędów ortograficznych. .. wstyd!
(2019.06.05)
Powrót do komentarzy