UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wolne wybory czy umowa miedzy uwczesna tzw opozycja i sluzbami. Wszystko poszlo w rece sluzb np w Elblągu Silwanty i tak bylo w calej Polsce. Gdzie ta wolnosc ludzie przejrzyjcie na oczy. Smutno mi a bylem wtedy pelen nadziei teraz czuje sie oszukany i wykorzystany jak tania dzi...ka.

Gosc