Wybrany wątek opinii

@elblążanin48 - Dobry pomysł.
(2019.06.04)
Gosciu,tak odważnie piszesz,z chęcią bym się spotkał i porozmawial twarza w twarz,czekam na nr!!!!!!!!
Mm (2019.06.05)
Powrót do komentarzy