Wybrany wątek opinii
@elblążanin48 - Dobry pomysł.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Gosciu,tak odważnie piszesz,z chęcią bym się spotkał i porozmawial twarza w twarz,czekam na nr!!!!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0