UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gosciu,tak odważnie piszesz,z chęcią bym się spotkał i porozmawial twarza w twarz,czekam na nr!!!!!!!!
Mm
Gosciu,tak odważnie piszesz,z chęcią bym się spotkał i porozmawial twarza w twarz,czekam na nr!!!!!!!!
Mm