Wybrany wątek opinii

Tych ścigających się na rożnych typach pojazdów (oszołomów), wysłać na lotnisko. Tam jest tyle terenu, że sami się pozabijają i będzie w mieście spokój.
elblążanin48 (2019.06.04)
@elblążanin48 - Dobry pomysł.
(2019.06.04)
Powrót do komentarzy