Wybrany wątek opinii
Tych ścigających się na rożnych typach pojazdów (oszołomów), wysłać na lotnisko. Tam jest tyle terenu, że sami się pozabijają i będzie w mieście spokój.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@elblążanin48 - Dobry pomysł.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2