UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tych ścigających się na rożnych typach pojazdów (oszołomów), wysłać na lotnisko. Tam jest tyle terenu, że sami się pozabijają i będzie w mieście spokój.
elblążanin48
Tych ścigających się na rożnych typach pojazdów (oszołomów), wysłać na lotnisko. Tam jest tyle terenu, że sami się pozabijają i będzie w mieście spokój.
elblążanin48