UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tych ścigających się na rożnych typach pojazdów (oszołomów), wysłać na lotnisko. Tam jest tyle terenu, że sami się pozabijają i będzie w mieście spokój.

elblążanin48

Anuluj